چند روش برای پاک کردن حافظه گوشی داریم؟

یک : یکی از روش های خالی کردن حافظه گوشی ، توسط خود گوشی می باشد یعنی چه ؟ یعنی هنگامی که حافظه گوشی شما پر شده است از اهنگ ها / عکس ها / ویدیو ها / برنامه ها و . . . ، شما می توانید از مدیریت فایل ها و مدریت حافظه خود مواردی را که در گوشی شما ضروری نمی باشد و حافظه را اشغال کرده است را انتخاب کرده و حذف کنید تا حافظه خالی شود و به حالت نرمال خود باز گردد ، مواردی که بیش از حد باعث می شود حافظه گوشی پر شود سطل زباله گوشی می باشد ، یعنی شما هر چیزی را که پاک می کنید به سطل زباله انتقال پیدا می کند ، ولی ان هم محدودیت هایی دارد و سطل زباله هم پر می شود و باید ان را خالی کنید ، به صورت کلی فایل های هرز که ارزشی ندارند باعث پر شده حافظه می شوند .

دوم : دوم اینکه شما می توانید این کار را یعنی خالی کردن حافظه را توسط نرم افزار های مدیریت حافظه انجام دهید ، برای مثال شما می توانید از بازار و یا گوگل پلی نرم افزار مدیریت حافظه دانلود کنید و بعد از نصب از ان در این زمینه استفاده کنید .

برخی از این نرم افزار های مدیریتی هوشمند هستند و به شما قبل از پر شدن کامل حافظه اخطار های لازم را می دهند ، و حتی شما را در حذف کردن فایل های شخصی خود راهنمایی می کنند و حافظه را برای شما شفاف سازی می کنند و کار با حافظه را برای شما اسان و راحت تر می کنند .

سوم : این روش بهترین روش برای پاک سازی حافظه گوشی می باشد ( البته این روش در گوشی های ایفون پاسخگو نمی باشد ) در این روش حافظه گوشی خود را توسط کامپیوتر و سیستم جانبی دیگر خالی می کنید چگونه ؟ اول گوشی خود را توسط کابل شارژر به کامپیوتر متصل می کنیم و بعد از ان توسط کامپیوتر به فایل های گوشی دست پیدا می کنیم ، از انجا می توانید به راحتی فایل های هرز و یا فایل های غیر ضروری را جستجو کرده و به سادگی و اسانی تمام عمل حذف و پاکسازی را انجام دهید .

.