پادگان‌های زیادی از پایتخت خارج خواهد شد/ طرح تفصیلی منطقه ۲۲ باید در شورا به تصویب برسد

به گزارش سایت خبری نوسازی ناوگان ;

ترابر نیوز:

پادگان‌های زیادی از پایتخت خارج خواهد شدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ محسن هاشمی رفسنجانی پیش از آغاز جلسه امروز شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه امروز اعضای شورای شهر با شهردار تهران گفت: در جلسه هم‌اندیشی دو موضوع انتصاب‌ها و ساختار شهرداری و همچنین طرح تفصیلی منطقه ۲۲ بررسی می‌شود.

هاشمی با اشاره به طرح خروج پادگان‌ها از پایتخت نیز افزود: پادگان ۰۶ که در منطقه‌ای بین خیابان پاسداران و بزرگراه صیاد واقع شده مربوط به ارتش است و باید از تهران خارج شود.

وی تاکید کرد: شهرداری باید این پادگان را بخرد، اما از آنجایی که بودجه کافی ندارد، باید مصالحه شود و ۷۰ درصد از پادگان بعد از ساخت در اختیار مردم شهر قرار گیرد.

هاشمی در ادامه با بیان اینکه شهرداری باید لایحه‌ای را در خصوص ساختار جدید و انتصاب‌ها هم به شورای شهر ارائه کند، افزود: اعضای شورای شهر پس از ارائه این لایحه نظر خود را اعلام خواهند کرد و تصمیم‌گیری خواهد شد، امیدواریم بزودی شاهد ارسال این لایحه به شورای شهر تهران باشیم.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه بررسی طرح تفصیلی منطقه ۲۲ در معاونت شهرسازی به پایان رسیده است، گفت: در جلسه هم‌اندیشی این موضوع مطرح شد که آیا این مسئله باید در شورا به تصویب برسد یا خیر. برخی گفتند شاید لازم نباشد که این مسئله در شورا مطرح و تصویب شود و برخی دیگر از اعضا اعلام کردند این مسئله حتماً باید در شورای شهر مورد بررسی قرار گیرد، به همین دلیل نامه‌ای به آقای حناچی نوشتم و اعلام کردم که طرح تفصیلی منطقه ۲۲ باید در شورا به تصویب برسد.

Let’s block ads! (Why?)

.