نرم‌افزار موبايل سالنامه آماري سال ۹۴ تهيه شد

“;
//open new window
var printWP = window.open(“”,”printWebPart”);
printWP.document.open();
//insert content
printWP.document.write(html);
printWP.document.close();
//open imitation dialog
printWP.print();
}
}

اخبار – نرم‌افزار موبايل سالنامه آماري سال ۹۴ تهيه…

بخش دسترسی سریعنرم‌افزار موبايل سالنامه آماري سال ۹۴ تهيه شدروابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي۱۳۹۵/۰۵/۱۱

​به منظور استفاده آنلاين و لحظه‌اي به اطلاعات سالنامه آماري سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي سال ۹۴، اپليكيشن تلفن همراه اين اطلاعات براي اولين بار در سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي تهيه و در اختيار علاقه‌مندان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي ، فرامرز مداح مديركل دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات اين سازمان با بيان اين خبر اظهار داشت : با توجه به اهميت آمار در زندگي روزمره هموطنان و اجراي حقوق شهرندي مورد تاكيد مسئولين امر از يك سو و حجم بالاي خدمات ارائه شده در بخش راهداري و حمل‌ونقل جاده اي كشور از سوي ديگر، اپليكيشن موبايل به عنوان يكي از مناسب‌ترين و به روزترين ابزارهاي ارتباطي و اطلاع‌رساني خواهد توانست پربازده‌ترين گزينه براي انجام اين امر قرار گيرد. 
وي با اهميت‌ برشمردن كارآيي نرم‌افزار گفت : اين نرم‌افزار داراي قابليت‌هاي دسته‌بندي اطلاعات و آمار، امكان آگاه ساختن كاربران از اخبار و اطلاعات به روز شده و جديد و همچنين ارسال نظرات، پيشنهادات و انتقادات از سوي مخاطبان است.
مداح در بخش ديگري از توضيحات خود افزود :
نرم‌افزار ياد شده داراي قابليت انطباق با اندازه‌هاي مختلف صفحه‌هاي نمايش بوده و محصول نهايي بر پايه سيستم عامل‌هاي اندرويد و آي‌او‌اس است كه در ماركت‌هاي معتبر نرم‌افزاري خارجي اندرويد و آي‌او‌اس براي مدت يك سال منتشر ميشود.
مديركل دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات در خصوص قابليت‌هاي بيشتر نرم‌افزار فوق تصريح كرد :
اين اپليكيشن موبايل سالنامه آماري داراي قابليت‌هايي از جمله دسته‌بندي آمار و اطلاعات : كاربر قادر به مشاهده آمار و اطلاعات موردنظر خود به صورت لايه‌هاي فصلي، بخشي و فهرست جداول مي‌باشد كه دسترسي به محتواي اطلاعات بدون نياز به اينترنت است، اعلان‌ها: امكان آگاه ساختن كاربران از آپديت‌هاي جديد، اخبار و غيره موجود است، تماس با ما: كاربر از اين قسمت امكان ارسال نظرات، پيشنهادات و انتقادات خود را دارد.
گفتني است علاقه‌مندان و عموم كاربران درون و برون سازماني مي‌توانند براي دريافت اين نرم‌افزار به سايت سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي ، زيربخش آمار و اطلاعات مراجعه كنند.

ارسال به دوستانارسال به دوستان

پرینت خبر

Scroll

کلیه حقوق سایت متعلق به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
طراحی و پیاده سازی “سامیکس”

.