ناهماهنگی مانع تخریب ساز‌ه ها درحریم رودخانه فرحزاد

به گزارش سایت خبری نوسازی ناوگان ;

ترابر نیوز:

ناهماهنگی پلیس مانع از تخریب ساز‌ها درحریم رودخانه فرحزادمدیر امور منابع آب شرکت آب منطقه‌ای تهران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما گفت: ناهماهنگی‌های پلیس و حضور نیافتن به موقع در محل اجرای حکم تخریب بنا‌های متجاوز در حریم رودخانه فرحزاد مانع از اجرای کامل این احکام در منطقه شد.
علیرضا نیک نام با اشاره به اینکه از ۲۳ حکم دریافت شده برای تخریب، فقط ۱۳ مورد اجرایی شده است افزود: با وجود برآورد پلیس درخصوص نیاز به حضور ۱۰۰ نیرو این ارگان برای اجرای حکم تخریب بنا‌های متجاوز به حریم رودخانه، کمتر از ۵۰ نفر در سه مرحله به منطقه وارد شدند.
وی تاخیر پلیس امنیت در ورود به منطقه و نبودن نیروی کافی را سبب فعالیت جزیره‌ای در زمان اجرای احکام دانست و گفت: این درحالی بود که ما ۶ دستگاه را به منطقه وارد کردیم که با این دستگاه‌ها می‌توانستیم همه ۲۳ سازه را در ۲ ساعت تخریب کنیم.
مدیر امور منابع آب شرکت آب منطقه‌ای تهران با اشاره به اینکه این نوع فعالیت پلیس سبب هدررفت بیت المال و هزینه‌های انجام شده می‌شود افزود : هم اکنون درحال تنظیم نامه‌ای به دادستان هستیم تا با دستور دادستان برای بار دیگر وارد منطقه شویم.
نیکنام با اشاره به درگیری لفظی با پلیس و توقیف دوربین روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت : ساعت ۳ بعد از ظهر درحالی که نیروی انتظامی تقریبا از منطقه خارج شده بود پلیس با اجرای ناقص احکام به دنبال پایان کار بود که ما مانع از آن شدیم.
وی با بیان اینکه این بنا‌ها سبب تشدید سیلاب در زمان وقوع سیل می‌شود افزود :  گروهی از متجاوزان با همراهی برخی افراد دیگر، مردم را تحریک می‌کردند که این موضوع مشکل ما را عمیق ترکرد.
مدیر امور منابع آب شرکت آب منطقه‌ای تهران با اشاره به اینکه پلیس، امنیت کامل را در منطقه برقرار نکرد گفت: تازمانی که امنیت ما بطور کامل برقرار نباشد برای اجرای احکام در آن منطقه حاضر نخواهیم شد البته در این جهت منتظر نظر دادستان هستیم.
نیکنام با اشاره به آمادگی کامل شرکت آب منطقه‌ای برای تخریب ۱۰ مورد باقی مانده از بنا‌های متجاوز افزود: این برخورد پلیس سبب افزایش جسارت متصرفان برای مقابله با ما می‌شود.
وی گفت: از ۹ هکتار بستر رودخانه که باید آزاد می‌شد، فقط ۵ هکتار آزاد سازی شده است.

Let’s block ads! (Why?)

.