مناطق سیل‌زده نیازمند اقدامات عملیاتی هستند/ با بازدید‌های بی‌ثمر فقط وقت مسئولان استان گرفته می‌شود

به گزارش سایت خبری نوسازی ناوگان ;

ترابر نیوز:

مناطق سیل‌زده نیازمند اقدامات عملیاتی هستند/ با بازدید‌های بی‌ثمر فقط وقت مسئولان استان گرفته می‌شود

جواد کاظم‌نسب در گفت‌وگو با ایلنا با انتقاد از روند امدادرسانی به مناطق سیل‌زده استان خوزستان گفت: شرایط شهر اهواز و همچنین سایر شهرهای استان خوزستان به هیچ عنوان مطلوب نیست. 

وی ادامه داد: مسیر اندیمشک به اهواز بسته شده و در نتیجه از آن طریق دیگر کمکی وارد استان نمی‌شود و مناطق سیل‌زده برای کنترل سیلاب‌ها به ماشین‌های سنگین همچون لودر نیاز دارند. 

کاظم‌نسب افزود: متاسفانه هر روز بر فشار مردم افزوده می‌شود و آنها در این مرحله نیاز به امکانات اولیه از جمله چادر دارند. استان نیازمند اقدامات عملیاتی است؛ متولیانی که هر روز جهت بازدید به استان مراجعه می‌کنند باید وارد عمل شوند و به داد مردم خوزستان برسند.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفرهای متعدد مسئولان به استان‍‌های سیل‌زده گفت: ما امروز نیازمند عمل مسئولان هستیم؛ بازدیدهای بی‌ثمر و هر روزه تنها وقت مسئولان استان را می‌گیرد. 

وی همچنین در خصوص خبرهای منتشر شده مبنی بر شکستن سیل‌بند شهر شیبان از توابع شهرستان باوی اهواز نیز گفت: در خصوص مساله تخریب سیل‌بند در حال حاضر خطری شهر را تهدید نمی‌کند و مسئولین شهر در حال ترمیم سیل‌بند هستند. 

Let’s block ads! (Why?)

.