مشکل در تهیه بنزین آمبولانس‌ها به علت افزایش قیمت بنزین

به گزارش سایت خبری نوسازی ناوگان ;

ترابر نیوز:

مشکل در تهیه بنزین آمبولانس‌ها به علت افزایش قیمت بنزین

به گزارش مهر، مجتبی سیف قائم مقام اورژانس کشور در جلسه پلیس راهور اظهار داشت: متأسفانه رشد بین ۶ تا ۸ درصدی بین مصدومان تصادفات داشته ایم. کل حوادث مرتبط با حمل و نقل ۴۴ عملیات بوده و حوادث غیرمرتبط به حمل و نقل ۴۰۶ مورد، بیمارستان های درگیر با این موضوع یک میلیون و ۴۰۰، تمام عملیات های ما در طرح زمستانه سال قبل ۲ میلیون و ۲۳۸ عملیات بوده است.

وی گفت: متأسفانه رشد ۸ درصدی مصدومین در تصادفات داشته ایم که باید برای آن تدبیری در نظر بگیریم. تعداد پایگاه های شهری را افزایش دادیم از هزار و ۲۰۴ پایگاه به هزار و ۲۴۶ پایگاه رسیدیم.

سیف  تأکید کرد: ۵ پایگاه (میانه، ارومیه، ایران شهر، گیلان و آباده) به پایگاه های هوایی ما اضافه شده و در حال حاضر ۴۴ پایگاه هوایی داریم.

قائم مقام اورژانس کشور افزود: اورژانس موتوری ۱۹۱ عدد بوده که به ۳۴۶ ارتقاء یافت.

سیف با گلایه به افزایش قیمت بنزین یادآور شد: افزایش قیمت بنزین ما را در تأمین سوخت آمبولانس ها با مشکل مواجه کرده است. منابع خاصی هم به اورژانس ندادند و ما برای تأمین سوخت های آمبولانس مشکل داریم.

قائم مقام اورژانس کشور تصریح کرد: سهمیه ای که دولت برای ما در نظر گرفته ۵۰۰ لیتر آن هم لیتری ۳ هزار تومان است در ماه است! ما نفهمیدیم چگونه این عدد سهمیه حساب شده است و تعجب کردیم چون اگر قرار بود قیمت هر لیتر بنزین، ۳ هزار تومان باشد چرا دیگر عنوان سهمیه برای آن در نظر گرفته شده است؟

Let’s block ads! (Why?)

.