كسب رتبه برتر ديگر روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي

“;
//open new window
var printWP = window.open(“”,”printWebPart”);
printWP.document.open();
//insert content
printWP.document.write(html);
printWP.document.close();
//open imitation dialog
printWP.print();
}
}

اخبار – كسب رتبه برتر ديگر روابط عمومي سازمان راهداري…

بخش دسترسی سریعكسب رتبه برتر ديگر روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌ايروابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي۱۳۹۵/۰۵/۰۶

پنجمين دوره  آيين تقدير از سرآمدان روابط عمومي ايران با حضور نماينده مجلس شوراي اسلامي ، اساتيد ، صاحب نظران ، مديران و كارشناسان روابط عمومي كشور با ابتكار عمل موسسه آرمان و با حمايت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي همجنين سازمان ملي استاندار ايران در محل كتابخانه ملي تهران برگزار شد .
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي سيد احسان قاضی زاده هاشمی  نماينده مردم فريمان ، سرخس و بخشهاي احمدآباد و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در اين مراسم  با اشاره  بر اهمیت وضرورت ارتقاء جایگاه روابط عمومی ها در کشور  اظهار داشت : در جلسات کمیسیون فرهنگی تلاش می کنیم تا آیین نامه ای برای اصلاح ساختار و  تامین اعتبار و بودجه براي بخش هاي روابط عمومی تدوین تا این آیین نامه به قانون جامعی برای فعالیت های روابط عمومی ها تبدیل شود.
وی تلاش روابط عمومي ها را به عنوان يك ركن اصلي در خدمات سازمانها و نهادها برشمرد و افزود: سرآمدی در روابط عمومی به این مفهوم است که دارای قابلیت خود انتقادی بوده و مقبولیت آن در سازمان و جامعه روز به روز افزایش یابد.
براساس اين گزارش پروفسور باقر ساروخانی پدر علم جامعه شناسی ارتباطات ایران نیز سرآمدی در روابط عمومی ها را عامل مهم توسعه پایدار معرفی کرد وتاكيد كرد : همیشه سرآمدان سازندگان تاریخ هستند که در مسیر رشد و توسعه اجتماع گام بر می دارند.
 وی یکی از بارزترین مشخصه های افراد سرآمد را داشتن قدرت تبدل دانست به این مفهوم که این افراد و سازمان ها قدرت تبدیل کردن تهدیدها به فرصت ها را داشته باشند و بتوانند آینده نگری و توسل به خود اتکایی تمهیداتی برای رشد جامعه و سازمان را فراهم کنند.
ساروخاني در ادامه به ضرورت ایجاد دوره دکترای تخصصی روابط عمومی در دانشگاه های کشور اشاره کرد و گفت: در این شرایط است که افراد متخصص و سرآمد برای اداره روابط عمومی ها تربیت می شود که توان پردازش و بازسازی شرایط را داشته باشند.
اين گزارش مي افزايد در ابتداي اين مراسم هوشمند سفیدی دبیر پنجمین دوره آيين تقدير از سرآمدان روابط عمومي ايران  انتخاب روابط عمومي هاي سرآمد را در چهار دوره گذشته براي يك رقابت سالم موثر دانسته و ادامه داد : ظرفیت فعلی روابط عمومی ها پاسخگوی نیاز ارتباطي و اطلاع رساني و اطلاع سنجي کشور نیست.
وی ضمن انتقاد از مدل قالب فعلی حاکم بر روابط عمومی های کشورکه الگوی یکسویه اطلاع رسانی و تبلیغات است  گفت: این مدل متأسفانه ابتکار عمل و قدرت ارتباطی را در یک طرف ارتباط که سازمان باشد، متمرکز می کند.
سفيدي با تأکید بر استفاده روابط عمومی ها از الگوی روابط عمومی سرآمد، آن را الگویی متوازن توصیف کرد که می تواند همه جنبه های عملکردی و ساختاری ارتباطی را در سازمان مدیریت کند.
اضافه مي نمايد در اين مراسم معاون سازمان ملي استاندارد ايران و  تني چند از اساتيد دانشگاهي در ارتباط با جايگاه و اهميت روابط عمومي سخناني ايراد نمودند ، همچنين در پايان مراسم نيز به برگزيدگان روابط عمومي هاي كشور از جمله روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كه بر اساس ارزيابي هاي هئيت داوران حائز كسب  تنديس زرين پنج ستاره سرآمدي شده بود ، اعطاء شد .  ​

ارسال به دوستانارسال به دوستان

پرینت خبر

Scroll

کلیه حقوق سایت متعلق به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
طراحی و پیاده سازی “سامیکس”

.