فولکس واگن گلف گازسوز با محدوده حرکت بیشتر در راه است

به گزارش سایت خبری نوسازی ناوگان ;

ترابر نیوز:

فولکس واگن گلف گازسوز با محدوده حرکت بیشتر در راه است
چاپ

۰۰:۳۴ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۶

پرشین خودرو: کمپانی خودروسازی فولکس واگن با اضافه کردن یک مخزن اضافه به محصولات خود، محدوده حرکت آنان را افزایش داده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، شاید از این موضوع اطلاع نداشته باشید، اما لازم است بدانید که شرکت خودروسازی فولکس واگن دو محصول معروف و پرفروش خود در بازارهای جهانی، یعنی فولکس واگن گلف و همچنین فولکس واگن پولو را در نسخه های پایه گازسوز به مشتریان خود عرضه می کند که از سوخت CNG برای احتراق و تولید قدرت استفاده می کنند.

حال شرکت خودروسازی فولکس واگن برای افزایش محدوده حرکت این دو اتومبیل، یک مخزن سوم سوخت جدید به اتومبیل اضافه کرده است تا مجموع ذخیره گاز اتومبیل در نسخه فولکس واگن گلف TGI به ۱۱۵ لیتر افزایش پیدا کرده و محدوده حرکت اتومبیل با پر کردن تمامی ۳ مخزن گاز آن به مسافت قابل توجه ۴۲۲ کیلومتر افزایش پیدا کند.

در بخش فنی فولکس واگن گلف TGI، یک موتور چهار سیلندر ۱٫۵ لیتری توربوشارژر قرار گرفته است که توربوشارژر آن دارای هندسه توربینی متغیر بوده و می‌تواند خروجی قدرت ۱۲۸ اسب بخاری و گشتاور ۲۰۰ نیوتن متری تولید کند که توسط یک جعبه دنده اتوماتیک دوکلاچه دریافت شده و به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

 

فولکس واگن گلف گازسوز با محدوده حرکت بیشتر در راه است

دیگر خودروی گاز سوز فولکس واگن، یعنی پولو TGI هم یک مخزن سوخت ۱۶٫۵ لیتری جدید دریافت کرده است تا حالا مجموع ذخیره سوخت CNG در این اتومبیل حداکثر به ۹۱٫۵ لیتر برسد که با پر کردن تمامی مخزن سوخت می توان تا محدوده حرکت ۳۶۸ کیلومتر رانندگی کرد.

رانندگی با سوخت CNG نزدیک به ۲۵ درصد موجب تولید کمتر گازهای مونوکسید کربن و همچنین اکسید نیتروژن نسبت به سوخت بنزین می شود و هزینه پرداختی بابت شارژ کپسول گاز بسیار کمتر از سوخت بنزین خواهد بود که برای پیشرانه های پایه گازسوز می تواند بهترین انتخاب ممکن برای کاهش هزینه های جاری، کاهش آلودگی هوا و همچنین صرف زمان نه چندان زیاد برای شارژ کپسول باشد.

 

Let’s block ads! (Why?)

.