فرصتي طلايي فرا روي بخش راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي گلستان

“;
//open new window
var printWP = window.open(“”,”printWebPart”);
printWP.document.open();
//insert content
printWP.document.write(html);
printWP.document.close();
//open imitation dialog
printWP.print();
}
}

اخبار – فرصتي طلايي فرا روي بخش راهداري و حمل‌ونقل…

بخش دسترسی سریعفرصتي طلايي فرا روي بخش راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي گلستانروابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي۱۳۹۵/۰۶/۲۷

طرح انتقال مديريت راهداري از اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان به اداره كل حمل‌ونقل و پايانه‌هاي آن استان با حضور معاون راهداري سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي صورت پذيرفت.
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي ، عبدالهاشم حسن نيا معاون راهداري اين سازمان با اشاره به اينكه اين اقدام در راستاي مصوبه شوراي عالي اداري كشور صورت مي‌گيرد اظهار داشت :
انتقال وظايف حوزه راهداري در راستاي ايجاد انسجام تشكيلاتي و مديريت يكپارچه در نگهداري شبكه راههاي كشور اجرا مي‌شود و مهمترين پيامد آن تخصصي‌تر شدن حوزه حمل‌ونقل جاد‌ه‌اي و تمركز براي برنامه‌هاي در دست اقدام در جهت نگهداري از محورهاي مواصلاتي و ارايه خدمات مناسب به هموطنان عزيز است .
وي ضمن قدرداني از تلاش‌هاي اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان بعنوان متولي پيشين بخش راهداري استان اظهار داشت :
با انتقال اين بخش از مجموعه راه و شهرسازي استان انتظار مي‌رود تعامل بيشتري بين اين دو دستگاه ايجاد شود و ضمن بهره‌گيري از تجارب و توان علمي و ظرفيت‌هاي كارشناسي هر دو مجموعه شاهدارتقاء روزافزون مديريت نگهداري راه‌هاي استان باشيم.
حسن‌نيا با اشاره به ظرفيت‌هاي حمل‌ونقلي بسيار  بالاي استان گلستان و وجود مرز رسمي اينچه‌برون اين انتقال را فرصتي مناسب جهت توسعه راههاي ترانزيتي و افزايش سطح خدمات در بخش راه و حمل‌ونقل استان دانست و از مديران دستگاه‌هاي مسئول در اين حوزه خواست تا با بكارگيري امكانات و تجميع توان فني بيش از پيش زمينه توسعه زيرساخت‌هاي حمل‌نقلي استان را فراهم آورند.
در ادامه اين سفر عبدالهاشم حسن‌نيا ضمن بازديد از چگونگي اجراي مراحل انتقال زيرساخت‌هاي ابنيه فني ، ماشين آلات و ساختمانهاي اداري براي همه تلاشگران عرصه حمل‌ونقل و راهداري استان آرزوي موفقيت كرد.
لازم به ذكر است در اين جلسه مديران كل راه و شهرسازي و مديركل راهداري و حمل‌ونقل گزارشي از روند اجرايي شدن انتقال مديران  راهداري ارائه نمودند. ​

ارسال به دوستانارسال به دوستان

پرینت خبر

Scroll

کلیه حقوق سایت متعلق به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
طراحی و پیاده سازی “سامیکس”

.