عرق ملي راهداران در حفظ و نگهداري از راههاي كشور به عنوان سرمايه ملي

“;
//open new window
var printWP = window.open(“”,”printWebPart”);
printWP.document.open();
//insert content
printWP.document.write(html);
printWP.document.close();
//open imitation dialog
printWP.print();
}
}

اخبار – عرق ملي راهداران در حفظ و نگهداري از راههاي…

بخش دسترسی سریععرق ملي راهداران در حفظ و نگهداري از راههاي كشور به عنوان سرمايه مليروابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي۱۳۹۵/۰۶/۲۰

جلسه بررسی انتقال مدیریت راهداری از اداره کل راه و شهرسازی به اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان آذربايجانشرقی با حضور معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای انجام گرفت .
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان آذربایجانشرقی ، عبدالهاشم حسن نیا معاون راهداری این سازمان در جلسه ای که به منظور بررسی انتقال مدیریت راهداری و تشکیل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در محل اداره کل راه وشهرسازی با حضور مدیران کل راه وشهرسازی و حمل ونقل وپایانه هاي استان برگزار گردید ، اظهار داشت  : این امر در راستای اجرای مصوبه شورای عالی اداری کشور و هم چنین دستورالعمل وزیر محترم راه و شهرسازی اجرا می شود که یکی از پیامدهای مهم آن تخصصی تر شدن حوزه حمل و نقل جاده ای است .
 حسن نیا افزود : ادغام مدیریت راهداری با اداره های کل حمل و نقل و پایانه های استان ها به عنوان یک فرصت برای ارائه خدمت بهتر ومنسجم تر میباشد .
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با قدردانی از تلاش های اداره کل راه و شهرسازی آذربایجانشرقی بعنوان متولی پیشین راهداری استان گفت : با تفکیک این بخش از مجموعه  اداره کل راه و شهرسازی انتظار می رود تعامل و همکاری ها بین اداره جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای و اداره کل راه و شهرسازی بهتر از پیش ادامه یابد.
بنابراین گزارش ، مدیران کل راه و شهرسازی و حمل ونقل وپایانه ها نیز گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در این مورد را ارائه نمودند .
خاطرنشان میسازد حسن نیا در این سفر از ساختمانهای این ادارات نیز بازدید نمود . ​

ارسال به دوستانارسال به دوستان

پرینت خبر

Scroll

کلیه حقوق سایت متعلق به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
طراحی و پیاده سازی “سامیکس”

.