صرفه‌جویی یک میلیون یورویی با تعمیر لکوموتیوهای باری

به گزارش سایت خبری نوسازی ناوگان ;

تین‌نیوز | 

با امضای قرارداد بین شرکت های مهندسی احیا صنعت ادوات و الوند نیرو در نمایشگاه صنایع ریلی تهران زمینه صرفه جویی یک میلیون یورویی فراهم شد.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مدیرعامل شرکت مهندسی احیا صنعت ادوات گفت: قرارداد تعمیرات لکوموتیو باری خطوط اصلی بین شرکت مهندسی احیا صنعت و شرکت الوند نیرو در نمایشگاه صنایع ریلی تهران به امضا رسید.

شاهرخی افزود: در این پروژه با توجه به شرایط ارزی کشور ما شاهد صرفه‌جویی ارزی معادل یک میلیون یورو هستیم و زمینه اشتغال برای ۴۰ نفر نیروی انسانی فراهم خواهد شد.

وی ادامه داد: اولویت شرکت احیا صنعت ارائه خدمات مناسب به تمامی شرکت های بهره بردار و  تعمیر واگن‌های باری ، مسافری و لکوموتیو است .

مدیرعامل شرکت مهندسی احیا صنعت افزود: در سایه تلاش مدیران و کارکنان این شرکت و همکاری راه آهن جمهوری اسلامی ، شرکت احیا صنعت در تعمیر انواع واگن در ۸ سال گذشته موفق عمل کرده است.

شرکت احیا صنعت ادوات زیرمجموعه شرکت واگن پارس اراک است که با حدود ۲۰۰ نیروی انسانی به انجام تعمیرات اساسی واگن و لکوموتیو می پردازد.

شرکت واگن پارس اراک واحد تولیدی مادر تخصصی در حوزه محصولات ریلی خاورمیانه است.

این شرکت در سال ۱۳۵۴ در اراک آغاز به کار کرد و در سال ۱۳۶۴ با سرمایه گذاری سازمان صنایع و نوسازی ایران به یکی از زیر مجموعه‌های این سازمان پیوست.

Let’s block ads! (Why?)

.