راه اندازی واحد الفین پتروشیمی ایلام تا نیمه نخست سال ۹۸

به گزارش سایت خبری نوسازی ناوگان ;

ترابر نیوز:

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکزایلام ، بهزاد محمدی امروز در بازدید از واحد‌ها و طرح های در دست احداث هیدروژن، راه اندازی واحد الفین پتروشیمی ایلام  تا نیمه نخست سال 98شیرین سازی و فلرو الفین مجتمع پتروشیمی ایلام با اشاره به فرآیند دریافت خوراک از پالایشگاه گاز ایلام از طریق سه خط لوله اظهار داشت: با راه‌اندازی واحد گوگردزدایی ، واحد پلی ‌پروپیلن و بنزین پیرولیز چرخه تولید در این مجتمع تکمیل خواهد شد.
وی افزود: این مجتمع از لحاظ زیست محیطی یک صنعت سبز در کشور محسوب و یکی از شاخصه‌های پتروشیمی ایلام استفاده از تیم جوان و بومی در کنار تیم مجرب و متخصص است و در این راستا تدابیر مدیرعامل پتروشیمی ایلام در بکارگیری این تیم کاری قابل تقدیر است.
مدیرعامل پترول هم در این نشست گفت: اولویت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان رفع مشکلات پیش‌ روی شرکت پتروشیمی ایلام است.
رسول اشرف زاده اظهار داشت: طبق برنامه ‌ریزی صورت گرفته پتروشیمی ایلام در بلند مدت خوراک مورد نیاز را از پالایشگاه گاز ایلام دریافت خواهد کرد که برای تخصیص ۱۰۰ درصدی خوراک نیازمند عنایت ویژه مدیران ارشد وزارت نفت است.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام هم گفت: این مجموعه اکنون در ۲ فاز تولید و پروژه قرار دارد و طرح های فلر، هیدروژن و شیرین‌سازی با ۹۶ درصد در مراحل بهره‌برداری و راه‌اندازی هستند.

 

Let’s block ads! (Why?)

.