درامد یک کامیون دار چقدر است؟

سلام بر دوستان و همکاران گرامی . 

می خواستم درامد صاف. انواع کامیون با انواع کاربری . و انواع مدل خودرو را بدانیم . حدف اطلاع از بگیه کاربری ها . هست که من اطمینان دارم این سوال بسیاری از دوستان و همکاران است . که از همتون خواهش می کنم که درامد صاف رو با ذکر مکان . نوع خودرو . ونوع کار بری بگویید .

تریلی با انواع گاری و خط :

جفت . با انواع کار بری و اتاق وخط :

تک با انواع اتاق . و خط :

خاور با انواع اتاق . و خط :

لطفا راست حسینی و دقیق راهنمایی کنید . که این ممکن هست که به خیلی ها کمک کنه . و خیلی از دوستان . می توانند به پاسخ هاشون برسند . لطفا خرج مخرج را کم کرده و اون مبلغی که پسنداز و یا به خانه تحویل داده می شود برای خرج ذکر شود . و اون رو هم از ۶ ماه یا از ۱سال حساب می شود برا حساب دقیق .

البته گفتن بنده بی فایده هست چون دوستان و همکاران کامیون دار خودشان بهتر می دونند چطوری حساب کرده و بگویند .

.

( البته . من یه معذرت خاهی از بعضی دوستان که . تو پست قبلی از گفتار بنده ناراحت شده بودند بدهکارم . من همین جا می گوییم که رانندگان همگی انسان های شریف. و دنیا دیده . و با علم هستند . شاید یک راننده ای دم از بی سواد بودن بزند ولی مطمعن باشید که یک شوخی هست . در رفاقت شکسته نفسی کردن .  من خاک پای همه راننده ها هستم . همه راننده های زحمت که اگر نباشند شما شهر وندان مایهتاج زندگی خود را نمی توانید تهیه کنید و زندگی سخت خواهد شد این را مطمعن باشید )

سفر هاتون بی خطر 139501201306496377471894dm5wu51zpbvjoxm3ty3z

.