جزئیات محدودیت‌های ترافیکی هفته اعلام شد

ترابر نیوز:

ترافیک جاده چالوس

به گزارش ایسنا، بر این اساس تردد انواع موتورسیلکت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه الی شش صبح روز شنبه از محورهای کرج – چالوس – هراز – فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه الی یک بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و از ساعت ۱۸ روز جمعه تا یک بامداد شنبه از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن‌آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

همچنین وسائل نقلیه سنگین نیز در این روزها محدودیت‌هایی خواهند داشت که به این ترتیب انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.

در محور هراز نیز تریلرها اجازه عبور نخواهند داشت و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ممنوع خواهد بود.

در محور فیروزکوه نیز کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع خواهد بود.

وزارت راه و شهرسازی چهار محور را نیز به دلیل مداخلات جوی مسدود اعلام کرده است و از این‌رو محورهای رودان به بندرعباس، سی‌سخت به بیده، دهلران به اندیمشک و رامیان به اولنگ مسدود خواهند بود.

عملیات کارگاه جاده‌ای چند محور در استان تهران با محدودیت‌های ترافیکی روبه‌رو کرده است و به این ترتیب محورهای فیروزکوه، هراز، آزادراه کرج – قزوین، محور کرج – چالوس، محور دماوند – فیروزکوه و آزادراه تهران – قم در برخی نقاط با محدودیت تردد روبه‌رو هستند.

همچنین وزارت راه و شهرسازی وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی در ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرده که براین اساس آزادراه تهران – کرج با ثبت ۱۴۸ هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده بوده و پس از آن محورهای کرج – تهران، کرج – قزوین، قزوین – کرج و تهران – پاکدشت قرار گرفتند.

راه‌های اتصالی تهران به شهریار و ساوه نیز در فهرست پرترافیک‌ترین جاده‌های کشور رتبه‌های ششم و هشتم را به خود اختصاص داده‌اند.

انتهای پیام

 

.