بهره‌برداری از قطعه یک آزادراه تهران ـ شمال طی روزهای آینده/ پیشرفت ۹۶درصدی زباله‌سوز نوشهر

به گزارش سایت خبری نوسازی ناوگان ;

ترابر نیوز:

بهره‌برداری از قطعه یک آزادراه تهران ـ شمال طی روزهای آینده

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، قاسم احمدی‌لاشکی صبح امروز در مراسم افتتاح استادیوم ۵ هزار نفره شهدای نوشهر که با تلاش جهادی بسیج سازندگی مازندران و با حضور معاون اول رئیس‌جمهور افتتاح و به بهره‌برداری رسید، اظهار کرد: دولت  در همه شرایط سخت باید برای مردم خدمات دهد اما همین شرایط سخت اتفاقات خوبی می‌افتد.

وی افزود: آزادراه تهران ـ شمال که بیش از ۲۰ سال کلنگ آن زده شد، با بالا ترین کیفیت کار تعطیل شد که این پروژه در حال کار است در پروژه یک، دو و سه مشغول به کار هستند.

 *قطعه یک آزادراه تهران ـ شمال طی روزهای آینده به بهره‌برداری می‌رسد 

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این قطعه یک آزادراه تهران ـ شمال طی روزهای آینده به بهره‌برداری می‌رسد که ۶۷ کیلومتر طول مسیر خواهد شد و این ظرفیت بسیار عظیمی برای غرب مازندران خواهد بود.

* بحث منطقه آزاد تجاری داستان شده بود

احمدی‌لاشکی با بیان اینکه بحث منطقه آزاد تجاری داستانی شده بود و اینکه چه تصمیمی  در این فضای سخت گرفته شود، تصریح کرد: حدود ۱۰۰ سال است که بندر نوشهر دایر شده و  بیشتر از این انتظار نبود که منطقه آزاد در بندری که به تازگی در سوی دیگر مازندران افتتاح شده است به منطقه آزاد تبدیل شود.


وی اظهار کرد: از معاون اول رئیس‌جمهور انتظار داریم که سه نقطه استان مازندران را برای منطقه آزاد شدن مورد حمایت قرار دهند.

*پیشرفت ۹۶درصدی زباله‌سوز نوشهر

احمدی‌لاشکی با اعلام اینکه در حوزه شهرستان نیروگاه زباله‌سوز ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: امیدواریم دولت حمایت کنند با تزریق نقدینگی هم به‌طور کامل به بهره‌برداری برسد.

 انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

.