برخورد با خانه مسافرهای متخلف در ایام اربعین

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان مهران از نظارت شدید بر فعالیت هتل ها و مسافرخانه ها در ایام اربعین خبر داد و افزود: پروانه بهره برداری خانه مسافرهای غیرمجاز و متخلف لغو خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان مهران از نظارت شدید بر فعالیت هتل ها و مسافرخانه ها در ایام اربعین خبر داد و افزود: پروانه بهره برداری خانه مسافرهای غیرمجاز و متخلف لغو خواهد شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان مهران گفت: در ایام اربعین امسال طرح ویژه نظارت بر فعالیت هتل ها و مسافرخانه های شهرستان مهران ویژه اربعین حسینی اجرا می شود.

“میثم علیزاده” اظهار کرد: میراث فرهنگی شهرستان با همکاری اداره اماکن، بهداشت و دیگر دستگاه ها اقدام به نظارت گسترده ای بر ۷۰ واحد اقامتی و ۳ هتل این شهرستان در ایام اربعین می کند.

وی افزود: این بازدیدها جهت نظارت بر نحوه کیفیت خدمات به مسافرین و نحوه برخورد با زائرین، بهداشت واحدها و نظارت بر تعرفه ها انجام می گیرد.

علیزاده با اشاره به اینکه فعاليت چشمگير واحدهای مختلف برای ارائه خدمات بهتر به مسافران و زائرین در اربعین حسینی به صورت جدی در دستور کار قرار می گیرد تصریح کرد: اين طرح در راستای حفظ سلامت مسافران و زائرین اجرا می شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان مهران اضافه کرد: خانه مسافرهایی که کیفیتی برتر و خدماتی بالاتر را دارند توسط میراث فرهنگی شهرستان تقدیر می شوند و همچنین با خانه مسافرهای خاطی برخورد جدی و به معاونت گردشگری اداره کل جهت ابطال پروانه های بهره برداری معرفی می شوند.

.