ایرباس هواپیماهایش را گران کرد + جدول

ترابر نیوز:
 

 

ایرباس

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اینترنتی ایرباس، شرکت هواپیماسازی ایرباس، قیمت هواپیماهای تولیدی خود را به میزان ۱٫۱ درصد افزایش داده است. قیمت های جدید برای سفارش های داده شده  از ابتدای ژانویه ۲۰۱۶ اعمال می شود.

این افزایش ۱٫۱ درصدی بر اساس فرمول ارتقاء استاندارد ایرباس در طول بازه زمانی ژانویه ۲۰۱۵ تا ژانویه ۲۰۱۶ محاسبه شده و در آن کاهش قیمت تجهیزات و کالاهای اولیه مورد استفاده در ساخت هواپیما لحاظ شده است.

جان لیهی، مدیر بخش مشتریان ایرباس گفت: «افزایش قیمت های جدید ما در سال ۲۰۱۶ منعکس کننده اشتهای فراوان مشتریان در نقاط مختلف جهان برای محصولات کامل، مدرن و نوآورانه ایرباس است.»

وی افزود: «ما شاهد تداوم افزایش تقاضا برای همه انواع هواپیماهایمان هستیم، زیرا محصولات قابل اتکا و کارآمد ما مشتریان را قادر می سازد تا سودآوری کسب و کار خود را ارتقا دهند و از سوی مسافرانی که می خواهند در هواپیماهای راحت سفر کنند، ترجیح داده می شوند.»

ایرباس یکی از بزرگترین شرکت های هواپیماسازی در جهان است که هواپیماهایی در سایز های مختلف از ۱۰۰ نفره یا بیش از ۵۰۰ نفره تولید می کند. ایرباس تاکنون بیش از ۱۶ هزار و ۳۰۰ هواپیما به بیش از ۳۸۰ مشتری در سراسر جهان فروخته است. از این تعداد بیش از ۹ هزار و ۵۰۰ هواپیما تحویل مشتریان شده است.

فهرست هواپیماهای ایرباس و قیمت آن ها به میلیون دلار به شرح زیر است:

انتهای پیام//

.