اخلاق مداري و رفتار بسيجيان الگوي شايسته براي توسعه جامعه

“;
//open new window
var printWP = window.open(“”,”printWebPart”);
printWP.document.open();
//insert content
printWP.document.write(html);
printWP.document.close();
//open imitation dialog
printWP.print();
}
}

اخبار – اخلاق مداري و رفتار بسيجيان الگوي شايسته…

بخش دسترسی سریعاخلاق مداري و رفتار بسيجيان الگوي شايسته براي توسعه جامعهروابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي۱۳۹۵/۰۶/۰۱

بيستمين جلسه بينش مطهر با حضور  معاون وزير راه و شهرسازي ، فرمانده و بسيجيان وزارت راه و شهرسازي و سازمانهاي تابعه به ميزباني سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي مهندس داود كشارزيان معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس اين سازمان طي سخناني به نقش كليدي و تعيين كننده بسيج درطول ۸ سال دوران دفاع مقدس اشاره داشت و اظهار كرد :
اين نقش در دوره‌هاي مختلف پس از پيروزي انقلاب اسلامي كاملاً مشهود بوده كه جزو افتخارات نظام و كشور محسوب مي‌گردد.
وي با تاكيد بر گستردگي فعاليت‌ها و خدمات وزارت راه و شهرسازي و شركتها و سازمانهاي وابسته افزود : انتظار است بسيجيان وزارتخانه در ادامه نقش خود در كاستن مشكلات مردم و ايجاد اميدواري هرچه بيشترِ هموطنان تلاش نمايند.
مهندس كشاورزيان در بخش ديگري از سخنان خود اتحاد و همبستگي در بين مسلمانان جهان با توجه به تلاش دشمنان در ايجاد شكاف مذهبي در اسلام را يك ضرورت دانسته، تصريح كرد : شرايط حاكم در دنياي امروز و افراط گرايي‌هايي كه در گوشه و كنار و در كشورها به نام اسلام رخ مي‌دهد را بايد با وحدت و به ويژه هدايت علماي دين خنثي نمود و اسلام را كه يك دين نجات بخش است به خوبي به جوامع بشري معرفي كرد .
بر اساس اين گزارش ،  صدراله بمانا معاون توسعه مديريت و منابع اين سازمان نيز در ابتداي اين نشست با اشاره به جايگاه والاي بسيج در كشور ودر بين هموطنان اظهار داشت : انسان‌شناسي، دين‌شناسي و تمامي علوم مورد بهره انسانها منتهي به عبد خدا بوده كه تمامي خصوصيات يك انسان والا و برجسته را پس از طي مراحل تكامل بايد پيدا نمود.
وي با تاكيد بر اين كه بسيج در ابتداي شكل‌گيري به صورت يك نيروي مردمي و نظامي عمل مي‌نمود، افزود: امروز بسيج به عنوان يك تفكر و يك جريان ديني و انساني در راستاي بندگي خالص خداوند قدم بر مي‌دارد .
بمانا ظرفيت علمي، عملي و رفتاري ايجاد شده توسط بسيج در كشور و در بين آحاد مردم و در راستاي آنچه كه خداوند به عنوان يك مومن صالح تعيين فرموده است گفت : هر فرد در هر مسئوليت و جايگاه كه زندگي و خدمت مي كند با يك نگاه مسئوليتي با آنچه كه خداوند بر عهده انسانها قرار داده است مطمئناً جامعه به سوي پيشرفت ، توسعه و موفقيت پيش خواهد رفت.
وي در ادامه كردار و رفتار بسيجيان به ويژه در وزارت راه و شهرسازي و شركتها و سازمانهاي تابعه را الگوي يك زندگي شايسته براي جامعه دانست و تصريح كرد :
جاي افتخار است كه امروزه جايگاه واقعي تفكر بسيجيان در كشور و حتي در عرصه‌هاي بين‌المللي تاثير مثبت و لازم خود را بيش از گذشته پيدا كرده است.
بر اساس اين گزارش در ادامه اين نشست دكتر سيد محمد صالح هاشمي گلپايگاني در پيرامون كتاب پايان پيامبري اثر شهيد مرتضي مطهري با اشاره به اهميت و ضرورت مطالعه آثار و كتب آن شهيد اظهار داشت :
در دنياي مجازي امروز حجم اطلاعات نامحدود ليكن عمق اطلاعات ناچيز و كم و لذا نياز به استحكام پايه‌هاي اعتقادي و سازماندهي اطلاعات مي‌باشد، اطلاعات درحال حاضر دريايي با انتهاي دوردست و به عمقي به اندازه يك وجب مي‌باشد.
 وي تزلزل در رفتارها را ناشي از حجم بيشمار اطلاعات برشمرد و افزود : ريشه بسياري از موضوعات و اختلافات در نقطه نظرات انديشمندان ديني را با مطالعه دقيق و عميق آثار معاصر ارزشمند شيعه همچون نوشته‌هاي شهيد مطهري بايد دريافت و با بكارگيري عقل و راهنمايي قرآن كريم شرايط ظهور حضرت صاحب (عج) را فراهم آورد.
اين گزارش مي‌افزايد اين نشست با همت پايگاه شهيد احمدي سازمان راهداري و حمل ونقل جاده‌اي برگزار گرديد.​

ارسال به دوستانارسال به دوستان

پرینت خبر

Scroll

کلیه حقوق سایت متعلق به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
طراحی و پیاده سازی “سامیکس”

.