آمادگي راهداران در روز هاي پاياني تعطيلات تابستاني در سراسر كشور

“;
//open new window
var printWP = window.open(“”,”printWebPart”);
printWP.document.open();
//insert content
printWP.document.write(html);
printWP.document.close();
//open imitation dialog
printWP.print();
}
}

اخبار – آمادگي راهداران در روز هاي پاياني تعطيلات…

بخش دسترسی سریعآمادگي راهداران در روز هاي پاياني تعطيلات تابستاني در سراسر كشورروابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي۱۳۹۵/۰۶/۰۸

​همزمان با روزهاي پاياني تابستان و اوج سفرهاي تابستاني ، راهداران سراسر كشور با تمام امكانات و توان براي خدمت‌رساني به هموطنان به طور شبانه روزي آمادگي لازم را دارند.
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل ونقل جاده‌اي ، عبدالهاشم حسن‌نيا معاون راهداري اين سازمان در مصاحبه اختصاصي با واحد مركزي خبر با بيان اين مطلب افزود :
در سال جاري در راستاي بهبود وضعيت و افزايش ايمني جاده‌ها و توسعه كمي و كيفي ، عمليات لازم جهت روكش آسفالت ۴۰۰۰ كيلومتر راه و خط‌كشي ۳ هزار كيلومتر راه صورت گرفته است.
وي افزود : پيش‌بيني مي‌شود اوج پاياني سفرهاي تابستاني با توجه به اعياد پيش‌رو به استان خراسان رضوي و نيز به استان‌هاي معتدل شمالي و شمالي غربي كشور افزايش يابد و با توجه به افزايش حجم سفرها ، تمامي راهدارخانه‌ها با ۲۰۰۰ گشت راهداري در سراسر محورهاي مواصلاتي آماده خدمت‌رساني به هموطنان مي‌باشند.
وي با اشاره به پروژه‌هاي افتتاح شده در هفته دولت سال جاري اظهار داشت :
سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي ۱۰ پروژه عمراني در حوزه راهداري و حمل ونقل جاده‌اي با اختصاص ۲۲۵ ميليارد تومان اعتبار در سراسر كشور به بهره‌برداري رسانيده است كه شامل ۷۳ پروژه بهسازي و روكش آسفالت ، تعميرات پنج دستگاه پل بزرگ، احداث شش باب راهدارخانه، انبار شن و نمك و آشيانه و احداث مسير دسترسي ۱۹ مجتمع خدماتي – رفاهي در كشور است .
وي افزود: درتعدادي از محورهاي شرياني كشوربا همكاري شركت ساخت و توسعه زيربناهاي حمل ونقل كشور در جهت توسعه شبكه بزرگراهي كشور اقداماتي صورت گرفته كه در هفته دولت سال جاري بهره‌برداري شده و  مي‌شود و پيش بيني مي‌گردد تا پايان سال جاري در ۱۵۰۰۰ كيلومتر از راه‌هاي كشور عمليات آسفالت و اقدامات حفاظتي انجام شود و سطح سرويس مناسب‌تري را تا پايان امسال براي هموطنان فراهم سازيم .
معاون راهداري سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي در خصوص ديگر فعاليت‌هاي راهداري كشور خاطرنشان كرد :
اجراي نيوجرسي و تامين روشنايي ۵۵۰ كيلومتر از راه‌هاي كشور از برنامه‌هايي است كه در دستور كار مي باشد و آشكارسازي ۹۵۰ مقطع پرحادثه با تخصيص ۱۰۰۰ ميليارد تومان اعتبار از ديگر برنامه‌هايي است كه طي سال جاري و  يكسال آينده محقق خواهد شد.
اضاه مي‌نمايد بيش از ۱۵ هزار راهدار در سراسر كشور از ابتداي تعطيلات تابستان ضمن آمادگي كامل به طور شبانه‌روز در محورهاي مواصلاتي كشور مشغول خدمت‌رساني به هموطنان و استفاده كنندگان از راهها مستقر بوده و اجراي عمليات راهداري فوري و جاري را براي ايمني لازم سفرها بر عهده دارند.

ارسال به دوستانارسال به دوستان

پرینت خبر

Scroll

کلیه حقوق سایت متعلق به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
طراحی و پیاده سازی “سامیکس”

.